Karjera Danspin įmonėje

DANSPIN

pirmaujantis vilnonių kiliminių verpalų gamintojas

UAB „Danspin“ yra didžiausia vilnos verpimo gamykla pasaulyje. Siekiame sukurti pozityvią ir saugią darbo aplinką mūsų darbuotojams, sutelkdami dėmesį į kokybę, saugumą ir komandinį darbą. Žinome, kad kartu esame stipresni ir norime pritraukti bei išlaikyti kvalifikuotus, lojalius ir motyvuotus darbuotojus. Mes išmokysime jus visko apie verpalų gamybą. Jūsų noras mokytis ir tobulėti mums yra svarbesnis nei jūsų darbo patirtis.

UAB „Danspin“ – tai daugiau nei 450 žmonių vienijanti organizacija, kurios pagrindinės vertybės – atvirumas, partnerystė, atsakomybė, o svarbiausia – tobulėjimas. Mes žinome, kad jūs negimstate profesionalu, bet mūsų komandoje galite tokiu tapti. Todėl kasdien dalijamės žiniomis ir patirtimi su savo darbuotojais, ieškome geriausių sprendimų, imamės iniciatyvos, metame iššūkį sau ir siekiame aukščiausių tikslų.

UAB „Danspin“ – tai moderni verpimo gamykla, įsikūrusi naujose gamybinėse patalpose. Tapkite „Danspin“ šeimos dalimi ir mes pakviesime jus į įdomią bei įkvepiančią darbo aplinką sparčiai besivystančioje įmonėje. Be to, mes siūlome:

 • paramą krepšinio, tinklinio, dviračių treniruotėms;
 • renginius, organizuojamus įmonės darbuotojams ir jų vaikams;
 • dovanas gimtadienio ir kitų švenčių progomis;
 • pietus įmonės valgykloje, kurie yra iš dalies kompensuojami;
 • draudimą visiems darbuotojams nuo nelaimingų atsitikimų;
 • priedą prie atlyginimo, įvykus nelaimingam atsitikimui šeimoje;
 • konsultacijas iš mūsų sveikatos specialisto darbo vietoje;
 • atlyginimą, kuris visada mokamas laiku ir sąžiningai.

 

UAB „Danspin“ gamina aukštos kokybės vilnonius siūlus, gamykloje kuri dirba ištisą parą (24/7). Mūsų atsidavę darbuotojai dirba trimis pamainomis. Yra dvi dieninės darbo pamainos pirmadieniais-penktadieniai 06:00-14:00 val. ir 14:00-22:00 val. (dirbama ir kas antrą šeštadienį 6-14 val.), kuriose darbuotojai keičiasi kas savaitę. Taip pat yra galimybė dirbti tik naktinėje pamainoje 22:00-06:00 val., kurioje darbo užmokestis yra didesnis.

UAB „Danspin“ taip pat pasiruošusi įdarbinti ir technikos studijas baigusius studentus be darbo patirties. Svarbiausia, jūsų noras ir motyvacija.

Mūsų darbuotojai pabrėžia, kad jiems patinka dirbti UAB „Danspin“, nes:

 • turi galimybę daryti įtaką gamybos procesams ir siūlyti naujas idėjas;
 • turi galimybę nuolat išmokti ko nors naujo ir kelti profesinę bei asmeninę kvalifikaciją;
 • turi galimybę dirbti su puikiais komandos žmonėmis pozityvioje ir teigiamoje aplinkoje.

 

Jei svarstote apie naujas darbo galimybes, nedvejokite kreiptis į mus vien dėl to, kad niekada nedirbote verpalų pramonėje. Mūsų gamyboje naudojama naujausia įranga, o visi darbuotojai yra kruopščiai apmokomi ir konsultuojami. Be mūsų profesinio mokymo, UAB „Danspin“ įmonėje taip pat gausite saugos mokymus, išmoksite dirbti su LEAN gamyba ir kasdien tobulinsite savo įgūdžius.

Ar esate atidus kokybei?

Kandidatuokite į karšėjų/verpėjų komandą

čia

.

Ar turite techninio darbo įgūdžių?

Kandidatuokite į mechanikų komandą

čia

.

Ar turite darbo organizavimo gebėjimų?

Kandidatuokite į žaliavos paruošimo komandą

čia

.

Lietuvių