Tvarumas

Būti tvariems

naudoti vilną

Vilna yra tvariausia medžiaga, naudojama kilimams. Gryna vilna yra 100% natūrali, 100% atsinaujinanti ir 100% biologiškai skaidi.

100% natūrali – vilna kilusi iš gyvūnų ir negali būti žmogaus sukurta.
100 % atsinaujinanti – kol bus žolės valgyti, avys kasmet ataugins vilną.
100% biologiškai skaidi – vilna natūraliai suirs ir išskirs maistines medžiagas atgal į žemę.

Siekdami užtikrinti aukštą tvarumo lygį, naudojame vilną, kuri netinkama drabužių pramonei. Didžioji dalis mūsų vilnos gaunama iš avies mėsos pramonės, kur vilna yra tik šalutinis produktas, kurį reikia išmesti. Likusi vilna gaunama iš gyvūnų, kurie negali patys numesti kailio. Jas reikia kirpti kartą per metus, kad būtų išvengta tokių problemų kaip perkaitimas.

Žalioji energija

Siekdami kuo labiau sumažinti CO2 išmetimą mūsų gamyboje ir rūpintis aplinka, siekiame naudoti tik žaliąją energiją. Be to, mes siekiame savo mašinas ir įrangą (kai jos nebeveikia) pakeisti energiją taupančiomis ir optimizuotomis versijomis.

2015 metais investavome į naują biokuro įrangą, veikiančią su medienos granulėmis, mūsų dažymo įmonėje Estijoje. Medienos granulės gaminamos iš baldų pramonės atliekų ir gaunamos iš vietinių tiekėjų.

Lietuvoje esame sudarę sutartį su UAB „Ignitis“ visoms gamybinėms patalpoms tiekti 100% atsinaujinančią energiją iš biomasės, hidroenergijos, vėjo ir saulės energijos.

Žaliosios energijos sertifikatas

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Avys visame pasaulyje yra pirmas žingsnis mūsų tiekimo grandinėje, o „Danspin“ rūpinasi visų tiekėjų, tiek žmonių, tiek gyvūnų, gerove.

„Danspin“ netoleruoja jokio žiauraus elgesio su gyvūnais, kurie tiekia vilną mūsų gaminiams. Mes nenaudojame tos vilnos, kuri yra išgaunama naudojant žiaurų elgesį su gyvūnais, tačiau, siekdami būti tikri, į savo socialinės atsakomybės politiką įtraukėme netoleravimą žiauraus elgesio su gyvūnais. Taip pat nustatėme ir kitus reikalavimus, siekdami užtikrinti, kad mūsų tiekimo grandinėje būtų atsakingai elgiamasi tiek su gyvūnais, tiek ir su žmonėmis.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų socialinės atsakomybės politiką, susisiekite su mumis.

REACH REGLAMENTAS

„Danspin“ užtikrina, kad visi mūsų pagaminti produktai visiškai atitiktų Sprendimą Nr. 65 (PROP 65), oficialiai žinomą kaip 1986 m. Saugaus geriamojo vandens ir toksinių medžiagų naudojimo aktą. Įmonėje ribojame turimą kiekį susirūpinimą keliančių medžiagų (SVHC), kaip reikalaujama ES direktyvoje: cheminių medžiagų įvertinimas, autorizavimas ir apribojimas (REACH) – REACH (1907/2006/EB).

Visi mūsų tiekėjai yra pasirašę REACH deklaraciją.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie REACH „Danspin“, susisiekite su mumis.

Skaitykite daugiau apie REACH ir PROP 65.

„CRADLE TO CRADLE“ SERTIFIKATAS

„Danspin“ mums rūpi aplinka ir mes pritariame žiedinės ekonomikos ir „Cradle to Cradle“ filosofijos idėjai.

„Cradle to Cradle“ – tai pasaulio, kuriame vartojimas ir gamyba daro teigiamą poveikį ekonomikai, aplinkai ir žmonėms, vizija. Tai vizija, pagal kurią mes teikiame naudą planetai, nemažindami vartojimo ar visuomenės gerovės.

Šiandien savo klientams galime padėti su atsekamąja vilna iš Naujosios Zelandijos (Laneve™) ir atstovauti juos gaunant „Cradle to Cradle“ sertifikatą gaminiams, pagamintiems iš „Danspin“ verpalų.

Skaitykite daugiau apie „Cradle to Cradle“ arba „Laneve“.

Lietuvių